CCaptcha
  • سی‌کپچا

  • سرویس ارائه خدمات مبتنی بر کپچا

داده‌های مختلفی وجود دارند که برای دیجیتال کردن آنها راهی جز استخدام نیروی انسانی وجود ندارد، چرا‌که سیستم‌های خودکار نمی‌توانند این داده ها را بخوانند. سی‌کپچا یک راهکار بهینه برای دیجیتال‌سازی داده‌ها است و می‌تواند سرعت انجام این کار را بطرز چشمگیری افزایش دهد.

امروزه روبات‌ها سهمی بیشتر از انسان‌ها در ترافیک وب دارند و برای انجام کار‌های مختلفی آماده شده‌اند. این فعالیت‌ها الزاما برای وبسایت‌ها و وبمستر‌ها مفید نیستند؛ بلکه ممکن است مضر هم باشند. سی‌کپچا این امکان را فراهم می‌کند که از انجام تعاملات روبات با وب‌سایت خود در بخش‌های مورد نیاز جلوگیری کنید.
با استفاده از سی‌کپچا شما می‌توانید برخی از فرایند‌های خود را در انحصار انسان‌ها نگهدارید. شما دسته‌های انسانی و غیر‌انسانی از کاربران را تفکیک کرده و متناسب با هر دسته فرایندی را برای آنها پیاده‌سازی می‌کنید. همچنین آمار‌های مختلفی را به شما ارائه می‌کند که می‌تواند در مدیریت یک وب‌سایت و تعامل با کاربران بسیار مفید باشد.‏

سی‌کپچا بازنویسی یک نوع سنتی از کپچاست که در آن کاربران متون مخدوش را بازنویسی می‌کنند. این متون در سی‌کپچا بر اساس مفهوم بُعد و حجم ایجاد می‌شوند تا مطمئن شویم که روبات‌ها و سیستم‌های OCR نمی‌توانند آن‌ها را تشخیص دهند. سی‌کپچا بازنویسی برای انجام بسیاری از فرایند‌ها می‌تواند مفید باشد و عموم کاربران با آن آشنا هستند. محتوا و وضعیت نمایش در این مدل از سرویس سی‌کپچا متناسب با شرایط کاربر انتخاب شده و از زبان‌های متنوعی بهره می‌گیرد. در این سرویس دکمه تایید نیز حذف شده تا زمان حل سی‌کپچا برای کاربران به حداقل برسد.


سی‌کپچا مجهز به یک سیستم امنیتی یکپارچه است که به صورت رایگان در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است. سی‌کپچا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مخرب روی یک یا چند دامنه، کاربر خطر‌آفرین را شناسایی نموده و دسترسی‌های وی را در کلیه وب‌سایت‌های عضو در سی‌کپچا محدود می‌سازد تا کل شبکه از این تحدید مصون بماند. این خدمات در کنار ماهیت امنیتی سی‌کپچا باعث افزایش قابل توجه امنیت در وب‌سایت کاربران سی‌کپچا می‌شود. در این سیستم امنیتی علاوه بر روبات‌های مخرب به کاربرانی که تهدید‌ساز هستند نیز توجه می‌شود. 

این یک ساختار گسترش‌پذیر است که ما بصورت مداوم آن را بهینه‌سازی کرده و ارتقا می‌دهیم.


نمایش تبلیغات یک فعالیت تجاری با هدف کسب درآمد است. شما می‌توانید در سرویس سی‌کپچای نصب شده روی وب‌سایت خود تبلیغات نمایش داده و درآمد کسب کنید. این موضوع وب‌سایت شما را از انواع بنر‌های تبلیغاتی خالی کرده و بازدهی درآمد در مقابل تبلیغات را در وب‌سایت شما افزایش می‌دهد. البته این تنها روش ارائه تبلیغات در وب است که با تعامل 100% از سوی کاربران همراه است. با بهره‌گیری از این خدمات شما به ازای هر ورود به حساب کاربری در وب‌سایت خود، درآمد کسب می‌کنید.

با ورود به حساب کاربری خود در سی‌کپچا یا مراجعه به مجله سی‌کپچا می‌توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.


وب‌سایت ها و وبمستر‌های بسیاری دوست دارند کپچای نمایش داده شده در وب‌سایت ایشان مختص به خودشان باشد. سی‌کپچا به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید سرویس خود را به سلیقه خود تغییر دهید. شما می‌توانید داده‌های مورد نظرتان را در وب‌سایت خود به عنوان آزمون کپچا نمایش داده و یا یک ظاهر اختصاصی برای سرویس خود داشته باشید.

سرویس اختصاصی امکانی را فراهم می‌سازد تا از داده‌های مخصوص به خود استفاده کنید که تیم سی‌کپچا در حال پایش و پشتیبانی از آنهاست و نیازی نیست که شما مشغول تست فرایند‌ها و یا افزایش امنیت وب‌سایت خود باشید.


سی‌کپچا این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تنها با ایجاد یک حساب کاربری بتوانید از مدل‌های گوناگون کپچا بهره‌مند شوید. مدل‌های گوناگون در سی‌کپچا می‌توانند برای بخش‌ها و عملکرد‌های مختلف مناسب باشند. این مدل‌ها از جهت‌های مختلفی مثل " نوع تعامل کاربر، امکانات، نوع آزمون و بسیاری از مسائل " از یکدیگر متفاوتند.

تا پیش از این مجبور بودید که برای استفاده از گونه‌های مختلف کپچا در سرویس‌های مختلفی ثبت نام کنید. حال در سی‌کپچا مدل‌های متنوعی به صورت یکجا آماده استفاده هستند. سی‌کپچا به صورت مداوم در حال سنجش مدل‌های مختلف کپچاست تا آنها را به امکانات سرویس اضافه کند.